Arçelik Servisi

TUZLA ARÇELİK SERVİSİ

Tuzla Arçelik Servisi Sizlere Arçelik Beyaz Eşya Servisi Beyaz Eşya Servisi Sizlere Aynı Gün Servis Hizmeti Sunmaktadır. Arçelik Beyaz Eşya Servisi Buzdolabı Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Ev Aletleri Servis Hizmetleri Sunmaktayız. Bölgenizin Arçelik Klima Servisi Klima Arıza Servisi Sizlere Aynı Gün Servis Hizmeti Sunmaktadır. Tuzla Arçelik Beyaz Eşya Servisi  Olarak Arçelik Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Buzdolabı Ocak Fırın Cihazlarının Profesyonel Servisi. Bölge geneli beyaz eşya servisi için çağrı merkezini arayıp arıza kaydı oluşturunuz. Bölge Servisi. Kurumsal Teknik Servis. Beyaz Eşya Kombi Servisi. Bölgenize En Yakın Beyaz Eşya Servisi En Yaygın Servis Ağı & Deneyimli Uzman Kadrosuna Sahip Olup Sizleri Servis İçin Bekletmiyor 1 Saat İçinde Uzman Teknisyenlerini Yönlendirmektedir.

TUZLA ARÇELİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ

7 GÜN 24 SAAT AKTİF ÇAĞRI MERKEZİ

Türkiye’nin En Yaygın Servis Ağı Olan Öncü Group Teknik Servis Hizmetleri Tic. Lmt.Şti Firmamız 7/24 Sizlerin Hizmetindedir. Kadromuz İle Çok Güçlüyüz.

Arçelik ürünlerinizin aynı gün içinde bakım onarım hizmetinisize sağlamaktayız. Uzman teknisyenler ve garantili parça değişimi ile 7/24 siz müşterilerimiz için Arçelik Buzdolabı Servisi. Çamaşir Makinesi Servisi. Bulaşık Makinesi Servisi. Kombi Servisi.Ayrıca tamirlerimizde sadece orjinal parça kullanılmaktadır. Beyaz Eşya Servisi olarak sadece servis hizmeti değil aynı zamanda müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede hizmet sunmayı da hedefliyoruz.
Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Çamaşır Kurutma Makinesi, Klima ve Kombi ürünlerine hizmet ve teknik destek vermekteyiz. Servisimiz, Teknisyenlerini teknisyen yetiştirme eğitimini tamamlamış sertifikalı kişilerden oluşturmaktadır. Firmamız uzun yıllardır konusunda uzmanlaşmış ve sertifikalı uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine kusursuz servis hizmeti sunmaktadır. Her marka ve modelde , buzdolabı , çamaşır makinesi , bulaşık makinesi alanında teknik servis hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutup garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz.

BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİMİZ

1 SAAT İÇİNDE SERVİS KAPINIZDA

Arçelik Beyaz Esya Servisi olarak Misyonumuz her zaman ön planda müşteri memnuniyeti olmakla beraber profesyonel hizmet sunmaktadır. Mümkün olduğu kadar ariza tespiti yerinde yapılır ve çabuk yapılacak ariza ise yerinde onarımı gerçekleşir mümkün değil ise cihaz atölyede bakıma alınır gerekli aksiyonlar tamamlanır tekrar verilen zaman diliminde müşterimize çalıştırılıp teslim edilir Müşteri tamam dedikten sonra garanti belgesi teslim edilir. Vizyonumuz sürekli kendini gelişen teknoloji ile birlikte bizlerde kendimizi tüm çalışanlar olarak geliştiriyoruz müşterilerimize en konforlu hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Beyaz Servis her daim mutlu müşteri görmek ister sizde henüz bizim aileye katılmadıysanız artık zamanı gelmiş demektir biz hep birlikte kocaman bir aileyiz yakında yapacağımız kampanya ve hizmetlerden yararlanmak için bizi takipte kalın her türlü arzu dilek önerileriniz için fikirleriniz bizimle paylaşın.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

KURUMSAL SERVİS HİZMETLERİ

BEYAZ EŞYA TAMİR SERVİSİ

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

ARÇELİK ÜMRANİYE BEYAZ EŞYA SERVİSİ

BİZE ULAŞIN TIKLA ARA 0216 473 0888